icon 600 764 374, 606 451 916 icon Bełchatów, ul. Wojska Polskiego 144,

O FIRMIE

Serdecznie witamy na stronie internetowej Domu Pogrzebowego Figlus.

Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w tej branży. Jesteśmy jedną z pierwszych firm pogrzebowych powstałych w Bełchatowie. Przez ten długi okres wypracowaliśmy sobie wizerunek firmy rzetelnej i godnej zaufania.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który pomaga rodzinie w tak trudnej dla niej chwili, jaką jest śmierć najbliższej osoby. Do każdego podchodzimy indywidualnie poprzez rozmowę i dobre słowo.

Na terenie naszego domu prowadzimy również Kwiaciarnie. Mamy bogate doświadczenie z zakresu florystyki żałobnej, która pozwala nam tworzyć profesjonalne wieńce i wiązanki pogrzebowe.

 

Od niedawna posiadamy Salę Pożegnań w której przed pochówkiem rodzina może pożegnać najbliższą jej osobe. Do naszego bogatego zaplecza należy równiez chłodnia jak również miejsce do toalety pośmiertnej.

 Jesteśmy posiadaczami nowego karawanu pogrzebowego typu „prezydencki” w kolorze czarnym. Powstał on na bazie najnowszego Mercedesa Klasy E. 

Mamy również do dyspozycji drugi samochód pogrzebowy. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana będzie dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty. Według nas podnosi to profesjonalizmy świadczonych usług.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI 24 GODZINY NA DOBĘ PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU!

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności