icon 600 764 374, 606 451 916 icon Bełchatów, ul. Wojska Polskiego 144, Grocholice, ul. 11 Listopada 4

O FIRMIE

Serdecznie witamy na stronie internetowej Zakładu Pogrzebowego Anna Figlus.

Śmierć bliskich osób zawsze przepełnia nas smutkiem i bólem.

Chociaż każdy z nas wie, że kiedyś ona nieuchronnie nadejdzie, to za każdym razem kiedy dotyka nas bezpośrednio, wiąże się z wieloma silnymi emocjami. Za każdym razem zdajemy sobie sprawę jak ciężki okres jest przed Państwem i jak wielki ból przepełnia Wasze serca dlatego oferujemy dla Państwa najwyższą jakość wykonywanych nam usług.

Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w tej branży. Jesteśmy jedną z pierwszych firm pogrzebowych powstałych w Bełchatowie. To doświadczenie pozwoliło nam wypracować sobie wizerunek firmy rzetelnej i godnej zaufania.

Posiadamy zespół doświadczonych pracowników, którzy staramy się sprawnie i taktownie pomóc rodzinie w tak trudnej dla niej chwili, jaką jest śmierć najbliższej osoby. Do każdego podchodzimy indywidualnie poprzez rozmowę i dobre słowo.

Na terenie naszego zakładu prowadzimy również Kwiaciarnie. Mamy bogate doświadczenie z zakresu florystyki żałobnej oraz szeroką gamę kwiatów żywych i sztucznych, która pozwala nam tworzyć profesjonalne wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Już niebawem zostaniemy posiadaczami nowego karawanu pogrzebowego typu „prezydencki” w kolorze czarnym. Powstał on na bazie najnowszego Mercedesa Klasy E. Jest to najnowocześniejsze auto.

Mamy również do dyspozycji drugi samochód pogrzebowy. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana będzie dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty. Podnosi on profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI 24 GODZINY NA DOBĘ PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU!

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności